http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRGyG4j9RsfVqpq74yLstxidM9nb0eoCVb0SNjU84pNoOhoCdU-&t=1

حسن خالقی عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس است و در دولت هشتم و نهم به ترتیب به عنوان مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی و معاون آموزشی وزارت علوم فعالیت می نمود

با اتمام رسیدگی به موضوع اساسنامه دانشگاه آزاد اسلامی و فرا رسیدن روزهای نهایی به انتخاب رئیس این دانشگاه، گمانه زنی ها برای انتخاب معاونان دانشگاه آزاد آغاز شده است. 

با بالا رفتن احتمال جانشینی فرهاد دانشجو یا محمد حسن شجاعی فر به جای عبدالله جاسبی به عنوان ریاست دانشگاه آزاد اسلامی، رایزنی برای انتخاب معاونان این دانشگاه وارد مرحله جدیدی شد. در تازه ترین این تحولات شنیده می شود به زودی هاشم داداش پور به عنوان رایزن علمی ایران در استرالیا، جایگزین حسن خالقی که به عنوان یکی از گزینه های جدی تصدی سمت معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی مطرح است، می شود.

به گزارش صراط نیوز، حسن خالقی عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس است و در دولت هشتم و نهم به ترتیب به عنوان مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی و معاون آموزشی وزارت علوم فعالیت می نمود که در اواسط دولت نهم با روی کار آمدن عباس صاحبقدم لطفی به عنوان معاون آموزشی وزارت علوم، در کسوت رایزن علمی ایران به استرالیا رفت. لازم به ذکر است پیش از خالقی، محمد جعفر توفیقی داریان دیگر عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس، معاونت آموزشی وزارت علوم را بر عهده داشت.

همچنین هاشم داداش پور که در دولت نهم پس از مهدخت بروجردی علوی به عنوان مدیرکل روابط عمومی در وزارت علوم مشغول به کار شد و پس از مدتی به عضویت هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس در آمد. در ابتدای دولت دهم نیز مدتی به عنوان مدیرکل دفتر وزارتی در وزارت ارشاد فعالیت نمود و سپس جای خود را به یحیی طالبیان همکار قدیمی خود در وزارت علوم داد.

یادآور می شود فرهاد دانشجو همزمان با انتصاب برادر خود به عنوان وزیر علوم، از ریاست دانشگاه تربیت مدرس کناره گیری نمود. وی دلیل این کناره گیری را مراقبت از والدین خود اعلام کرده بود.

نوشته شده در تاریخ شنبه 31 اردیبهشت 1390    | توسط: سعید    | طبقه بندی: اخبار،     | نظرات()