http://www.music.exirs.org/userfiles/images/7918-44322_634401162691719569_m.jpg

اظهارات ایشان بویژه سخنان اخیری که ایراد فرموده اند ، به چهره ایشان به شدت آسیب می زند ومطمئن باشید که بنده و همه احمدی نژادیها به هیچوجه از این موضوع خوشحال نیستیم .

رییس خبرگزاری دولت و سینه چاك مشایی در تازه ترین اظهارات موهن خود، آیت الله مصباح یزدی را به خودزنی متهم كرد.

به گزارش صراط نیوز ، دكتر جوان فكر كه در حاشیه سازی و گفتن سخنان بی پایه و سخیف ید طولایی دارد، در پاسخ به نظر یكی از كاربران وبلاگش در مورد انتقادات آیت الله مصباح یزدی از جریان انحرافی با کمال وقاحت نوشت: از اینکه می بینم ایشان به دست خودشان دارند خودزنی می کنند واقعا متاسف می شوم.

این عنصر هتاك و دون پایه جریان انحرافی كه علی الظاهر وظیفه تعریف شده او توسط سركرده جریان انحرافی ، حمله و هتك حرمت بزرگان و مخالفین فرد منحرف دولت است، افزود: از صمیم قلب برای ایشان نگرانم زیرا ایشان به عنوان یک عالم برجسته دینی شهرت پیدا کرده اند و نباید به راحتی آسیب ببینند .

جوان فكر كه پیش از این با نگارش مطلبی متملقانه، فرد منحرف دولت را با عمار یاسر صحابی جلیل القدر نبی مكرم اسلام (ص) مقایسه كرده بود ، خاطر نشان كرد: اظهارات ایشان بویژه سخنان اخیری که ایراد فرموده اند ، به چهره ایشان به شدت آسیب می زند ومطمئن باشید که بنده و همه احمدی نژادیها به هیچوجه از این موضوع خوشحال نیستیم .

سرپرست روزنامه ایران و رییس ایرنا كه پیش از این با انتشار ناقص فرمایشات مهم مقام معظم رهبری در جمع مردم فارس و سانسور بیانات آیت الله مهدوی كنی در انتقاد از اطرافیان رییس جمهور برگ زرینی در كارنامه مدیریتی خود ثبت كرده است، در ادامه تصریح كرد: ما از اینکه می بینیم برخی از بزرگان به راحتی خود را خرج یک سخن سست و بی مبنا می کنند ، تاسف می خوریم .

به گزارش صراط نیوز اظهارات اخیر دكتر جوان فكر در حالی بیان می شود كه وی پیش از این در مصاحبه با ویژه نامه نوروزی همشهری در دروغی آشكار و سخنی موهن در مورد مراجع عظام تقلید گفته بود: "طرف" مرجع تقلید است حرفی می‌زند، اصلا کسی حسابش نمی‌کند!!

رییس ایرنا در همین مصاحبه با بیان سخنی بی پایه، فرمان مكتوب رهبری برای عزل مشایی از معاونت اولی را دستور ارشادی رهبری خوانده و با این سخن سعی در توجیه تاخیر یك هفته ایی احمدی نژاد در اجرای آن كرده بود.

این فرد حاشیه ساز در ماجرای اخیر عزل استعفا گونه وزیر اطلاعات نیز با دروغگو خواندن رسانه هایی كه در ساعات اولیه پروژه تصاحب وزارت اطلاعات توسط جزیان انحرافی خبر از مخالفت رهبر معظم انقلاب با این عزل داده بودند ، آنها را به كارشكنی علیه دولت متهم كرده بود.

وی اخیرا نیز بعد از گذشت بیش از ده روز از صدور حكم حكومتی رهبر معظم انقلاب برای ابقای حجت الاسلام مصلحی ، از عدم وجود حكم حكومتی سخن گفته بود.

بنابراین گزارش، اوج هنر نمایی دكتر جوان فكر انتشار ناقص سخنان مهم مقام معظم رهبری در جمع مردم فارس بعد از عزل استعفا گونه حجت الاسلام مصلحی بود كه منجر شد دفتر مقام معظم رهبری در اقدامی بی سابقه به ایرنا تذكر داده و از رسانه ها بخواهد از خبر ایرنا استفاده نكنند.
همچنین خبرگزاری متبوع دكتر جوان فكر در تازه ترین اقدام خود با انتشار عكسی تحریف شده از مراسم سوگواری حضرت زهرا(س) در بیت رهبری بار دیگر خبر ساز شد.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 29 اردیبهشت 1390    | توسط: سعید    | طبقه بندی: اخبار،     | نظرات()