http://up.iranblog.com/images/y9v68di1h1wn49p8eu4.jpg


پیاده نظام باقیمانده جریان فتنه که در نتیجه ناکامی آشوب های برنامه ریزی شده این جریان در سال اخیر بشدت سرخورده و ناامید شده، در هفته های اخیر بشدت در معرض تزریق توهم مصنوعی و القائات تبلیغاتی از سوی محافل و رسانه های ضدانقلاب قرار گرفت تا برنامه ۲۵ اردیبهشت به شکست جدیدی در کارنامه جریان آشوب تبدیل نشود.

به گزارش جهان، باقیمانده جریان آشوب و فتنه ۸۸ که اکنون در برخی محافل افراطی داخلی جمع شده و یا در گروه‌ها و رسانه‌های ضدانقلاب گرد آمده‌اند، تمام توان خود را برای آنچه “آشوب در دانشگاه ها” در روز ۲۵ اردیبهشت نامیده، بکار گرفته بودند.

در همین راستا، گروه‌‌ها و رسانه‌های ضدانقلاب داخلی و خارجی و حتی شورای موسوم به ”هماهنگی راه سبز امید” با اتخاذ مواضع و صدور بیانیه‌هایی از برنامه روز ۲۵ اردیبهشت حمایت کردند.

شورای هماهنگی که به گفته جریان ضد انقلاب اکنون مرجع محوری و رهبر فتنه گران محسوب می‌شود و اعضای آن همگی منتخب میرحسین موسوی هستند، روز ۲۲ اردیبهشت در بیانیه‌ای از آن چه “حرکت‌های اعتراضی مسالمت آمیز و خودانگیخته دانشجویان” نام گذاشت، حمایت و اعلام کرد: این شورا “از همه دانشگاهیان عزیز دعوت می کند در این حرکت‌های مدنی مسالمت آمیز، شرکت نمایند.”

پیاده نظام باقیمانده جریان فتنه که در نتیجه ناکامی آشوب‌های برنامه‌ریزی شده این جریان در سال اخیر بشدت سرخورده و ناامید شده، در هفته‌های اخیر بشدت در معرض تزریق توهم مصنوعی و القائات تبلیغاتی از سوی محافل و رسانه های ضدانقلاب قرار گرفت تا برنامه ۲۵ اردیبهشت به شکست جدیدی در کارنامه جریان آشوب تبدیل نشود.

سایت روزآنلاین صبح روز ۲۵ اردیبهشت در این باره نوشت: امروز دانشگاه‌های کشور شاهد اعتصاب و اعتراض برخی از دانشجویان واحدهای مختلف دانشگاه کشور خواهد بود.

این سایت و نیز سایت اتاق فکر لندن همچنین نوشتند: بسیاری از دانشگاه‌های کشور اعلام کردند که در روز ۲۵ اردیبهشت دست به اعتصاب زده و در کلاس‌های درس شرکت نخواهند کرد.

با این حال آنچه روز گذشته در دانشگاه‌های سراسر کشور گذشت، گرچه قابل پیش بینی بود اما برای جریان ضدانقلاب واقعیتی تلخ و ناامید کننده محسوب شد.

۲۵ اردیبهشت همچون ایام گذشته، روزی معمولی در دانشگاه‌ها رقم خورد و هیچ تجمعی هم گزارش نشد تا رسانه‌های ضد انقلاب چاره ای جز سکوت نداشته باشند.

البته این محافل برای توجیه شکست پروژه برنامه ریزی شده و ناکامی تبلیغات چندین هفته‌ای خود و نیز دلداری دادن به اندک آشوبگران، به تکرار ادعاهای سابق خود پرداختند.

به عنوان نمونه سایت جرس که ده‌ها خبر را در تبلیغ آشوب دیروز و تحریک آشوبگران منتشر کرده بود، در دو خبری که پس از این وعده مقرر منتشر کرد، مدعی شده که حضور نیروهای لباس شخصی در دانشگاه ها مانع از اجرای برنامه آنان شده است.

محافل ضدانقلاب در پس ناکامی در پروژه های آشوب اول، دهم و هفدم اسفند ماه و چهارشنبه سوری سال گذشته هم همین ادعا را البته با تاکید بسیار بیشتر بیان کرده بودند.

بر این مبنا، ناکامی آزار دهنده روز گذشته برای جریان ضد انقلاب و در راس آنان شورای موسوم به “هماهنگی راه سبز امید”، نشانه بی اعتباری این جریان و ناتوانی آن در ایجاد تجمعی محدود ارزیابی شده است.

با توجه شکست پی در پی پروژه‌های جریان آشوب که گفته می‌شود اغلب دیکته شده محافل اطلاعاتی بیگانه است، احیای جریان فتنه را به موضوعی بعید تبدیل ساخته است.

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 27 اردیبهشت 1390    | توسط: سعید    | طبقه بندی: اخبار،     | نظرات()