http://www.seratnews.ir/files/fa/news/1390/2/20/9879_594.jpg

ما سرباز نظام و هم پیمان رئیس جمهور برای خدمت به مردم هستیم و جایگاه و پست و مقام در قبال نیت و پیمانی كه با احمدی نژاد بسته ایم ، ارزشی ندارد.برای اعتلای كشور و تحقق اهداف رئیس جمهوری و دولت خود را سرباز میدانم و فرمان رئیس جمهور را با تمام توان اجرا خواهم كرد.

وزیر وزارتخانه سابق صنایع و معادن امروز با حضور در جمع مدیران و معاونان سابقش از آنها خداحافظی کرده و از این وزارتخانه رفت .

به گزارش صراط نیوز علی اكبر محرابیان، که به طور ناگهانی در اواسط دولت نهم به وزارت صنایع و معادن رسیده بود در آخرین صحبتهای خود برای همکارانش به تعریف و تمجید از رئیس جمهور پرداخت . وی در صحبتهای آخرش برای همکاران سابق با بیان این كه دولت احمدی نژاد ،  دولت یار است و هر چه از دوست رسد نیكو است ، گفت : نباید دولت را در شرایط حساس منطقه و جهان تنها بگذاریم و درگیر مسایل حاشیه ای كنیم و همه باید كمك كنیم تا طرح هایی نظیر ادغام به بهترین وجه ممكن اجرا شود .
محرابیان خطاب به مدیران صنعت و معدن با بیان این كه  ما سرباز نظام و هم پیمان رئیس جمهور برای خدمت به مردم هستیم و جایگاه و پست و مقام در قبال نیت و پیمانی كه با احمدی نژاد بسته ایم ، ارزشی ندارد گفت : برای اعتلای كشور و تحقق اهداف رئیس جمهوری و دولت خود را سرباز میدانم و فرمان رئیس جمهور را با تمام توان اجرا خواهم كرد. 
جوانترین وزیر دولت های نهم و دهم با اشاره به اینکه با ادغام هیچ تغییری در سیاست های كلان وزارت صنایع و معادن ایجاد نمی شود گفت: بنده هر كجا باشم سرباز كوچك صنعت و معدن باقی خواهم ماند و برای اعتلای تولید تلاش خواهم كرد.  

وزیر سابق دولت که هنوز پست جدیدی برای وی در نظر گرفته نشده است در وصف رئیس جمهور گفت: رئیس جمهوری مدیری ولایتمدار ، پر تلاش و خستگی ناپذیر است و در دوره مدیریت ایشان دستاورد های بزرگ داخلی و خارجی داشته ایم كه در طول تاریخ انقلاب اسلامی ایران بی نظیر است لذا برای توفیقات بیشتر دولت تا توان دارم رئیس جمهور را در ماموریت های عظیمی كه بعهده دارد كمك خواهم كرد.
گفتنی است علی اکبر محرابیان با ادغام وزارت صنایع و معادن و وزارت بازرگانی مجبور به کنار گذاشته شدن از این وزارتخانه شد .
هرچند هنوز از نسبت وی با جریان انحرافی دولت خبری در دست نیست اما برخی گمانه ها از ریاست وی بر یکی از سازمانها زیر مجموعه وزارتخانه ادغام شده بازرگانی خبر می دهند .

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 20 اردیبهشت 1390    | توسط: سعید    | طبقه بندی: اخبار،     | نظرات()