بیمارستانی 2 فرد بیمار را بدلیل نداشتن پول درمان سوار بر خودروی آمبولانس و آنها را در کنار خیابان رها می کند.به گزارش خبرنگار جهان چند روز پیش اهالی یک منطقه با اطلاع دادن به کلانتری محل از 2 بیماری خبر دادند که کنار اتوبان خلیج فارس بعد از پل شهید کاظمی و در زمین های کشاورزی آن حوالی رها شده اند.

ی گیری ها از افراد حاضر در محل ، مشخص کرد که یک دستگاه آمبولانس مزدا خاکی رنگ با سه نفر سرنشین، 2 بیمار را با وضعیت کاملا نامناسب در کنار جاده رها کرده اند.

 این 2 بیمار که یکی از آنها دارای شكستگی پا و عفونت و دیگری دارای سوختگی بوده  اند، در بیمارستان بستری بودند که به علت نداشتن پول کافی برای ادامه درمان به این مکان منتقل شده اند.در حال حاضر این بیماران با هماهنگی کلانتری محل به بیمارستان فیروز آبادی شهر ری منتقل شده اند.

جوابیه بیمارستان امام خمینی:
سلام علیکم
احتراما به دنبال درج خبری با عنوان رها کردن 2 بیمار در کنار خیابان توسط عوامل بیمارستان در تاریخ سوم اردیبهشت ماه سال 1390 بررسی های به عمل آمده به شرح ذیل اعلام می گردد:
1-هیچ گونه مدرکی دال بر بستری بودن این بیماران در این مرکز وجود ندارد.
2-این بیمارستان بخش سوختگی وآمبولانس مزدا ندارد.
3-این بیمارستان همیشه پذیرای بیماران بی بضاعت و بدحال از اقصی نقاط کشور بوده و می باشد.

پاسخ جهان:ضمن تشکر از مسئولین بیمارستان امام خمینی.
پی گیری های خبرنگار ما از 3 منبع مجزا نشان می داد که این بیماران در بیمارستان امام خمینی بستری بوده اند.

1-خودبیماران مذکور 2-مردم محل و شاهدان عینی که مدارک بیمار را مشاهده کردند. 3-مسئولین انتظامی حاضر در محل.

اما ساعتی پس از انتشار خبر به دلیل تکذیب آن از سوی مسئولین بیمارستان امام خمینی، نام این بیمارستان را از خبر مذکور حذف کردیم.

با این حال آنچه مسلم است اینکه این بیماران توسط آمبولانس و کادر بیمارستان در کنار خیابان رها شده اند پی گیری های خبرنگار ما در این رابطه ادامه دارد و بزودی نام این بیمارستان و مسئولین آن منتشر می شود.


جهان نیوز

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 6 اردیبهشت 1390    | توسط: سعید    |    | نظرات()